S-VIDIA

S-VIDIA balstās uz nepārspējamām un pārbaudītām tehnoloģijām. Bet daudziem var rasties jautājums, kas patiesībā ir S-VIDIA? S-VIDIA  ir uzņēmums, kura galvenais mērķis bija uzlabot video drošības industriju jeb “pasargāt to, kas ir svarīgs” (“saveonlywhatisimportant”). Pateicoties uzņēmuma komandas darbam (šī komanda sastāvēja no cilvēkiem, kuri bija strādājuši personālajā un īpašumu drošībā apmēram 30 gadus, šie cilvēki bija izcili programmētāji, drošības eksperti),šis uzņēmums sasniedza savu mērķi, jo S-VIDIA uzņēmums izstrādāja digitālo video drošības sistēmu, kura ieguva ļoti augstus panākumus visā pasaulē, jo komandas darba rezultātā tika izveidota ļoti augsti attīstīta videonovērošanas platforma, kura spēja ierakstīt visu, ko tā redz labākajā rezolūcijā un kvalitātē, aizņemot nelielu (minimālu) atmiņu un patērējot nelielus interneta savienojuma resursus. Tas notika, pateicoties neticami efektīvai video saspiešanas metodei (Flexible Delta Compression), uz ko darbojās šī S-VIDIA izgatavotā sistēma. Šādu saspiešanas metodi neviens cits līdz šim nebija radījis.

S-VIDIA ir līderis kvalitatīvā un detalizēti orientētā drošības ierakstu filmēšanā. Šis uzņēmumspārspēja un pierādīja, ka ir labāks par slēgtā tīkla televīzijas (CCTV) industrijas standartiem, jo S-VIDIA piedāvā pašu labāko drošību un aizsardzību cilvēku vissvarīgākajām lietām. Šis uzņēmums nav atkarīgs no nozares attīstības tendencēm, jo S-VIDIA tiecas uz to, lai klientiem varētu nodrošināt 100% drošību gan viņu mājās, gan biznesa centros (telpās) u.c. vietās, tādējādi piedāvājot katram cilvēkam (klientam) atšķirīgu un neaizskaramu drošību ar skaidrāko attēlu kvalitāti, kāda vien ir iespējama.

Šīsdigitālās video drošības sistēmas nākotne ir atkarīga no cilvēkiem, kuri pieprasīs drošību mājās un darbā ar augstu attēla kvalitāti, kā arī precizitāti.

S-VIDIA drošības sistēmas bija, ir un vienmēr būs pašas labākās jebkuriem drošības risinājumiem, jo viennozīmīgi S-VIDIA ir vadošais līderis digitālās video filmēšanas vēsturē. Šim uzņēmumam ir pašas efektīvākās filmēšanas iespējas, kādas vien pasaulē pieejamas. S-VIDIA klienti viegli var atrast konkrētos datus vai konkrētus attēlus, kādi ir vajadzīgi noteiktā laika posmā.

S-VIDIA cenšas atbildēt uz visiem klientu neskaidrajiem jautājumiem, kā arī šis uzņēmums cenšas īstenot pilnīgi visas klientu vēlmes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *